Ücretsiz dizi ajansı başvurusu!

Ücretsiz dizi ajansı başvurusu!

Dizi ajansları olarak sizlerden gelen başvurular neticesinde herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi, sizleri sektöre kazandırabilmek açısından da doğru bir çalışma ortamı hazırlamaktayız. Alanında lider olan firmamız, yapılan bu çalışmalar neticesinde ise kalitesini ispatlamayı başarmıştır. Hemen siz de bir tıkla reklam ajansı başvuru formlarını indirmek ve doğrudan ajansımızın “oyuncusu” olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Dizi ajansları başvurusu yapan tüm adayların formlarını titizlikle inceliyor, bu sayede sektörde kalıcı bir yer edinebilme fırsatlarını da tarafınıza ulaştırıyoruz. Türkiye’de marka olan ve pek çok kişi tarafından ortak tercih olarak görülen firmamız, çıtasını hep bir adım ön seviye de tutabilmeyi amaçlamış, bu sayede ise sektörün en çok tercih edilen ajansı konumunda yer almıştır. Var olan oyuncu kadrosunu senelerdir çeşitli projelere yerleştiren ve dizilerin yanı sıra reklam, sinema projelerine de çalışan ajansımız, son 5 yıldır Türkiye modellik yarışmalarına derece almış isimleri kazandırmıştır. Dizi ajansları olarak, sizlere 4 koldan hizmetler sunmayı ihmal etmemekteyiz.

Artık herkes oyuncu olabilir!

Dizi ajansları başvurusu yapan tüm adayların oyuncu olmasına fırsat tanıyor, daha sonrasında ise kendi ajansımız bünyesinde eğitimler sunuyoruz. Bu sayede sete çıktığınız vakit ajansımızda elde ettiğiniz tecrübeler ile beraber kendinizi ispatlama şansı söz konusu oluyor. Lider tavrını elden bırakmayan ajansımız, bu sayede ise pek çok kişi tarafından öncü bir konum elde etmeyi başarmıştır. Doğrudan ajansımıza katılmak ve aynı zamanda projeler ile kendinizi sınamak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurabilirsiniz.

Alanının en çok rağbet gören ajansı olarak sizlere kaliteli bir çalışma alanı oluşturmaktan geri kalmadık. Bu sayede ise dizi ajansları bünyesinde yer alan bir isim olabilmeniz ve aynı zamanda kendinizi gösterebilmeniz bakımından katkı sağlamaktayız. Doğrudan ajansımızın bünyesine dahil olabilir, bu sayede projelerde kendinizi gösterebilir ve standartların çok üzerinde bir oyuncu olabilme imkanlarına da erişebilirsiniz. Dizi ajansları başvuru bölümünden hemen formu indirin ve tarafımıza ulaştırın.

Bir cevap yazın