Reklam ve dizi oyuncusu olma fırsatı!

Reklam ve dizi oyuncusu olma fırsatı!

Reklam filmi oyuncu seçmelerinin büyük bir bölümünü kendi bünyesinde gerçekleştiren ve reklam filmlerinin ana castını oluşturan ajansımıza kayıt olma fırsatı parmaklarınızın ucunda! Hemen siz de bu yönde başvuruları gerçekleştirmek ve doğrudan ajansımızın bir parçası olabilmek adına bizi tercih etmekten geri kalmayın. Sizleri sektöre kazandırmayı amaç bilen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber pek çok kişi tarafından “lider” konumda gösterilmektedir.

Böylelikle dizilere oyuncu aranıyor adı altında hazırlanan sunum dosyalarımızın içerisinde yer almak ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu konumuna ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Yapılan çalışmalar ile beraber sizlere kaliteli bir ortam zemini yarattığımız gibi, aynı zamanda ise reklam filmi oyuncu seçmeleri konumunda ise kendinizi gösterme fırsatları sunmayı ihmal etmemekteyiz. Bu alanda ise Türkiye’de lider bir konum elde eden firmamız, çıtasını hep bir adım ileri seviyeler de tutarak kendisini geliştirmektedir.

Dizilere yeni yüzler aranıyor!

Dizlere oyuncu aranıyor adı altında son 3 aydır araştırmalarını sürdüren ajansımız, Türkiye genelinden yapılan tüm başvuruları dikkatle incelemektedir. Almanya, Hollanda, İsviçre gibi ülkelerden de birçok gurbetçi oyuncu adayı bizimle iletişime geçmektedir. Sektöre yeni yüzler kazandırmak ve bir anda tanınan oyuncu sıfatına ulaşabilmenize yardımcı olacak ajansımız, bu tip bir çalışma şartı ile beraber Türkiye’de marka değerini giderek daha üst platformlara taşımayı da başarmıştır.

Bir tıkla kayıtları tamamlamak, reklam filmi oyuncu seçmelerine dahil olarak kendinizi göstermek adına iletişim ortamı kurmayı ihmal etmeyin. Alanında lider olan firmamız, dizi ve sinema projelerine her yıl 50’den fazla oyuncusunu dahil etmektedir. Sizler de Fox TV, Star TV, Kanal D, Show TV, TRT ve TV 8 gibi önemli kanalların dizilerinde boy göstermek istiyorsanız, dizilere oyuncu aranıyor başlığı üzerinden bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın