Reklam ajansı ile banka reklamlarında oynayın

Reklam ajansı ile banka reklamlarında oynayın

Bu sene Halkbank, Akbank, İşbankası gibi önemli reklam filmlerini üstlenen ajansımız, reklam ajans İstanbul olarak çalışmalarını her geçen gün sürdürmektedir. Bu noktada kadromuzda yer alarak oyunculuk tecrübesi edinmek isteyen kişilerin önünü açıyor ve kaliteli projelerin tamamında yer alma imkanları sağlıyoruz. Bu yıl reklam filmlerine yüzlerce oyuncu sunumu yapan ve doğrudan kadromuza katılım olanakları sağlayan firmamız, var olan çalışmaları ile beraber öne çıkma şanslarını sizlerle buluşturuyor.

Reklam ajansına kayıt ol bölümünden hemen başvuru formlarını indirme olanaklarına erişin, en uygun şekilde doldurarak tarafımıza ulaştırın. Türkiye standartlarında önemli bir yer edinen firmamız, doğru bir çalışma ortamı yaratmaktan geri kalmamaktadır. Reklam ajans İstanbul olarak bu sene çekilecek Yapı Kredi ve ING Bank reklamlarında yer almak istiyorsanız, hemen siz de başvurularınızı direkt olarak tarafımıza ulaştırın. Alanının en kaliteli ve öne çıkan firması konumunda yer alan ajansımız, reklam ajansına kayıt ol bölümünden yeni başvuru süreçlerini başlatmaktan da geri kalmamaktadır.

ING Bank reklamlarına Kerem Tunçeri ile oynayacak yıldızlar aranıyor!

ING Bank, bu yıl 5 farklı seri reklam filmi çekecek ve başarılı oyuncusu Kerem Tunçeri ile partner olacak bay & bayan oyuncuları aramaktadır. Reklam ajansına kayıt ol bölümünden hemen ajansımız ile çalışmaları sağlayabilecek, bu sayede öne çıkan bir oyuncu adayı olma konumuna ise erişebileceksiniz. Sizlere hitap eden projeleri belirlemek ve öne çıkan işlerde yer alma şansları tanımak açısından çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böylelikle Türkiye’de isim olan bir ajansın bünyesinde yer alma ve başvuruları doğrudan değerlendirme şansları söz konusudur.

Türkiye’de isim olan ajansımıza hemen siz de reklam ajans İstanbul adı altında başvurularınızı gerçekleştirmekten geri kalmayın. Her geçen gün bu alanda çıtasını arttıran firmamız, alanında ise öncü bir çalışma disiplini oluşturmaktan geri kalmadığı gibi, sizlere öne çıkma şansları vermektedir. Türkiye standartlarında ise oyuncuların ortak tercihi olan ajansımız, reklam ajansına kayıt ol bölümünden gelecek tüm başvuruları kabul etmektedir.

Bir cevap yazın