Dizi, film ve reklam projelerine dahil olmak ister misiniz?

Dizi film ajansları olarak günümüz standartlarında sizleri sunduğumuz projeler ile Türkiye’nin tanınan oyuncularından bir tanesi konumuna ulaştırmaktayız! Kanal D, Show TV, Star TV, Fox TV, TRT, ATV projelerinin yanı sıra birçok yarışma için oyuncu ve model sunumlarını gerçekleştiren ajansımız, sektörün 1 numarası konumunda yer almaktadır! Sizler de herhangi bir kayıt ücreti ödemeden, ajansımıza dahil olmak ve bu noktada hizmetlerden faydalanmak adına hemen kayıtlarınızı gerçekleştirin.

Sizlerden gelen başvuruları titizlikle inceleyen departmanlarımız, daha sonrasında ise uygun gördüğü kişilerle iletişime geçerek dizi reklam ajansları bünyesinde proje sunumlarınızı gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadromuz, önce sizlere bir CV oluşturmakta, daha sonrasında ise fotoğraflarınızı çekip, çeşitli yapım şirketlerine brief olarak sunumlarınızı gerçekleştirmektedir. Bu sayede ise hem projelerde yer alabilecek, hem de sizleri sunduğumuz projelerden aldığımız komisyon payı ile elde ettiğiniz kar tutarını kesinlikle etkilemeyeceğiz! Hemen dizi film ajansları için bizimle iletişime geçin.

Türkiye’nin en iyi ajansı kayıtlarını başlattı!

Dizi reklam ajansları olarak her ay onlarca farklı oyuncusunu projeler ile buluşturan ve bu sayede sunumlarını gerçekleştiren ajansımız, sizlere de iş istihdamı sağlama konularına yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Hemen siz de kayıt olanaklarını tamamlamak ve doğrudan ajansımıza dahil olabilmek açısından bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin. Sizlerden gelen mail ve aramalara en kısa sürede dönüş yapıyor, bu sayede projelerde yer alabileceğiniz ortamlar hazırlıyoruz.

Türkiye genelinde yetenek avını sürdüren ve Türkiye’nin 10’dan fazla ilinde yer alan ofislerimiz ile beraber doğrudan sunumlarınızı gerçekleştirmekten geri kalmıyoruz. Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve bu sayede projelerde yer alabilmek açısından dizi film ajansları olarak bizi tercih etmeyi ihmal etmeyin. Sizleri en kaliteli projelere sunuyor, bu sayede ise sektörde oyunculuk yapabileceğiniz bir ortam hazırlamaktan geri kalmıyoruz. Dizi reklam ajansları olarak en iyi marka ve yapımcılar ile çalışan ajansımıza doğrudan dahil olun.

Bir cevap yazın